باقری:

وزنه برداری برای برخی افراد سكوی پرتاب بود

وزنه برداری برای برخی افراد سكوی پرتاب بود به گزارش اسب من سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری اظهار داشت: افرادی برای انتخابات فدراسیون جهانی باید معرفی شوند كه رزومه قوی داشته باشند همین طور در صورت گرفتن كرسی به درد وزنه برداری ایران بخورند.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، کوروش باقری در مورد کسب کرسی در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه برداری بیان کرد: حضور موثر در انتخابات فدراسیون جهانی همین طور معرفی افراد تاثیر گذار بسیار حائز اهمیت می باشد. به نظرم هر چه فردی که معرفی می شود رزومه قوی تری داشته باشد، هزینه فدراسیون هم پایین تر می آید. در گذشته گاها افرادی عرضه شدند که با وجود هزینه های زیاد و ۱۲-۱۳ سفری که دوستان در آسیا و اروپا داشتند اما متاسفانه نتیجه مطلوب از اقداماتشان حاصل نشد.

او افزود: من کتمان نمی کنم گاهی ممکنست افرادی ورزشکار یا وزنه بردار نباشند اما اثرات ماندگاری داشته باشند اما گاهی اوقات هم دیدیم فدراسیون وزنه برداری فقط سکوی پرتاب برای افراد بوده است و آنها در انتخابات فدراسیون های دیگر شرکت کرده اند. این نشان میدهد که اولویت این افراد وزنه برداری نیست. فدراسیون و وزارت ورزش باید نظارت دقیق تری داشته باشند تاهزینه هایی که می نماییم را به نتیجه برسانیم. همین طور باید فردی در فدراسیون جهانی و کنفدراسیون آسیا رای بیاورد که به درد وزنه برداری ایران بخورد نه اینکه فقط فقط عنوان نماییم یک کرسی داریم.

قهرمان سابق جهان که با رادیو ورزش گفت و گو می کرد، در آخر اشاره کرد: انتخابات خیلی و گرفتن کرسی اهمیت دارد اما وزنه برداری ایران مشکلاتی دارد که باید ابتدا به آنها رسیدگی شود. باتوجه به مشکلاتی که در بخش سخت افزاری وجود دارد باید فدراسیون برای حل آن راهکار پیدا کند. بانوان ما امکانات و تجهیزات متفاوتی نیاز دارند اما حالا امکانات ما در بخش بانوان در حد صفر است و تا جایی که من اطلاع دارم سالن اختصاصی برای آنها نداریم. از طرفی مجمع انتخاباتی استان تهران یک سال پیش باید برگزار می شد که فعلا بلاتکلیف است.1399/04/30
15:32:36
5.0 / 5
2559
تگهای خبر: پرتاب , تیم , تیم ملی , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری