وزیر ورزش و جوانان در بیرجند خبر داد:

بررسی موانع و تنگناهای اقتصادی خراسان جنوبی در هیات دولت

بررسی موانع و تنگناهای اقتصادی خراسان جنوبی در هیات دولت به گزارش اسب من خراسان جنوبی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: مسائل و تنگناهای اقتصادی بررسی شده در استان، در جلسه هیات دولت و ستاد مركزی اقتصادی مقاومتی كه به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار می شود، مطرح و پیگیری خواهدنمود.


مسعود سلطانی فر، امروز شنبه در حاشیه افتتاح سالن تخصصی و بین المللی اسکواش بیرجند، به خبرنگاران رسانه های گروهی اظهار داشت: امروز پروژه های مختلفی در حوزه ورزش در شهرستان های مختلف خراسان جنوبی افتتاح می گردد.
به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، وی با اشاره به افتتاح سالن تخصصی و بین المللی اسکواش بیرجند، اضافه کرد: این سالن با بروزترین تجهیزات دنیا به بهره برداری رسیده و با شروع به کار سالن بین المللی و بروز اسکواش در بیرجند استان خراسان جنوبی به یکی از کانون های اسکواشی کشور تبدیل می شود.
جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و وزیر معین خراسان جنوبی با اشاره به بازدید از پروژه اقتصاد مقاومتی، اشاره کرد: در این سفر، جلسه اقتصاد مقاومتی با حضور استاندار و مدیران و نمایندگان استان در مجلس برگزار می شود تا موانعی را که وجود دارد، بررسی و رفع نماییم.
سلطانی فر بیان کرد: این مسائل و تنگناها در جلسه هیات دولت و ستاد مرکزی اقتصادی مقاومتی که به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار می شود، مطرح و پیگیری خواهدنمود.
وی اشاره کرد: خراسان جنوبی از استان های دارای ظرفیت در همه بخش ها همچون صنعت، کشاورزی، گردشگری و تجارت است و باید باتوجه به موقعیت خوب مرزی از این ظرفیت های تجاری بهره ببریم.
وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: امید است با برطرف شدن موانع بتوانیم در بخش تجارت شاهد رشد و شکوفایی این استان مرزی شویم و در سایر بخش ها نیز مشکلات واحدهای تولیدی را برطرف نماییم.
با حضور وزیر ورزش و جوانان در خراسان جنوبی، ۱۳ پروژه ورزشی استان با اعتبار ۱۹ میلیارد تومان و زیربنای ۲۳ هزار و ۸۳۴ مترمربع به بهره برداری می رسد که جمعیت ۳۰۳ هزار و ۲۰۰ نفر از شهروندان استان از امکانات و خدمات آن بهره مند می شوند.
منبع:

1399/04/28
13:42:24
5.0 / 5
2582
تگهای خبر: تخصص , خدمات , رشد , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری