باقرزاده:

ورزش دنیا تعطیل می باشد و ما خیلی شلوغش می نماییم

ورزش دنیا تعطیل می باشد و ما خیلی شلوغش می نماییم به گزارش اسب من رئیس فدراسیون شمشیربازی اظهار داشت: مسابقات تا آخر سال ۲۰۲۰ تعطیل می باشد و در شرایطی كه شیوع كرونا هم شدت پیدا كرده است چرا باید اردو یا مسابقه ای برگزار نماییم.فضل اله باقرزاده در گفت و گو با ایسنا درباره آغاز فعالیتهای شمشیربازی بیان نمود: طبق اطلاع فدراسیون جهانی تمام مسابقات شمشیربازی تا آخر سال ۲۰۲۰ تعطیل می باشد و در سال ۲۰۲۱ هم همین روند ادامه دارد. اگر کشوری شرایط مناسبی داشته باشد اعلام میزبانی می کند و بعد درخواست آن مورد بررسی قرار می گیرد تا با برگزاری مسابقات بقیه سهمیه ها هم مشخص شود.
او افزود: ورزش در دنیا تعطیل می باشد وما خیلی در کشور خود شلوغ می نماییم. وقتی مسابقه ای نیست نمی دانم چرا برخی رشته ها می خواهند اردو برگزار کنند. آن هم در شرایطی که شیوع کرونا شدت پیدا کرده است. احسان حدادی عنوان می کرد هنوز هم احساس تنگی نفس را دارد ازاین رو سلامتی ورزشکاران برای ما مهم می باشد. چرا باید مسابقه یا اردویی برگزار نماییم و تعدادی زیادی افراد را دور هم جمع نماییم آن هم در شرایطی که امکان دارد برخی ها ناقل باشند اما علائمی نداشته باشند.
باقرزاده در پاسخ به این پرسش که پیمان فخری پیش از اینکه متوجه بیماری اش شود، با سابریست ها در ارتباط بوده است خیر، خاطرنشان کرد: در یک برهه مجوز گرفتم و سابریست ها در آکادمی ملی المپیک به صورت انفرادی تمرین می کردند اما این مساله برای سه هفته پیش و پیش از این است که آقای فخری بیمار شود. هم اکنون حال او خیلی بهتر شده است و چون بیمارستان مسیح دانشوری مجهزتر است حالا که آنجا بستری است خیالمان راحت است.
باقرزاده در مورد اینکه در شرایط بلاتکلیفی برگزاری مسابقات شمشیربازی، خیال فدراسیون بابت کسب سهمیه راحت است، اظهار داشت: سهیمه تیم سابر محفوظ است و از این بابت خیالمان راحت است و دغدغه ای نداریم. ملی پوشان اسلحه های دیگر هم در حال تمرین بودند که ویروس کرونا همه فعالیت ها را لغو نمود. ما به تازگی گزارشی را به آقای صالحی امیری علی نژاد ارسال کردیم و آخرین وضعیت شمشیربازان را شرح دادیم که در خانه مشغول فعالیت هستند.

منبع:

1399/04/26
21:37:20
5.0 / 5
2197
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری