دبیر فدراسیون تیراندازی:

همیشه كمبود فشنگ را رفع كردیم

همیشه كمبود فشنگ را رفع كردیم به گزارش اسب من رضا ملك محمدی اظهار داشت: ملی پوشان تیراندازی در تمرینات فشنگ می زنند. مقدار آن كم است اما ما همیشه كمبودها را به بهترین شكل برطرف كردیم.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، تمرینات ملی پوشان المپیکی تیراندازی از ۱۵ تیرماه و پس از بیش از ۴ ماه تعطیلی به خاطر شیوع ویروس کرونا از سر گرفته شد. بگفته مربیان تیم ملی، ملی پوشان المپیکی تفنگ هفته ای پنج بار و تپانچه هفته ای دو بار در سالن فدراسیون تمرین می کنند اما با کمبود فشنگ در تمرینات تیم ملی مواجهند.
دبیر فدراسیون تیراندازی می گوید که فدراسیون تیراندازی کمبود فشنگ را به بهترین شکل برطرف خواهدنمود.
دبیر فدراسیون تیراندازی در گفت و گو با ایسنا، در مورد شرایط تمرینی تیم ملی تیراندازی اظهار نمود: از اینکه تیراندازان المپیکی ما به تمرین آمده اند خوشحالیم. آنها پس از مدت ها به تمرینات جدی آماده اند و از این مساله راضی هستند.
ملک محمدی در ادامه اظهار داشت: با این تمرینات در شرایط کرونا از نظر مدیریتی تحت فشاریم و ریسک بزرگی را تحمل می نماییم. همه پروتکل های بهداشتی رعایت شده و ما هم به آنها سر نمی زنیم تا در یک محیط امن تمرین کنند.
وی در پاسخ به این پرسش که فدراسیون کمبود فشنگ در تمرینات تیراندازان را چگونه برطرف خواهدنمود اظهار داشت: هم اکنون تیراندازان فشنگ می زنند. مقدار آن کم هست اما آنها فشنگ می زنند. همیشه کمبودها را به بهترین شکل برطرف کردیم و الان نیز دنبال آن هستیم. خودشان نیز چند گزینه معرفی کرده اند که ایده آل ترین آنرا تهیه خواهیم کرد.
دبیر فدراسیون تیراندازی درباب ادامه این تمرینات و شرایط اظهار داشت: ما طبق برنامه مربیان پیش می رویم. هر چه بگویند با همان مدارا می نماییم.
منبع:

1399/04/22
14:21:46
5.0 / 5
2558
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری