سرمربی تیم ملی دوومیدانی معلولان خبر داد

برگزاری دوومیدانی قهرمانی كشور معلولان در شهریور

برگزاری دوومیدانی قهرمانی كشور معلولان در شهریور سرمربی تیم ملی دوومیدانی معلولان از برگزاری مسابقات دوومیدانی قهرمانی كشور در اواخر شهریور آگاهی داد و اظهار داشت: در صورت موافقت ستاد ملی مقابله با كرونای وزارت ورزش و جوانان این مسابقات كه حكم انتخابی تیم ملی را دارد اواخر شهریور در مجموع ورزشی آفتاب انقلاب انجام خواهد شد.


بهمن رضایی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: باتوجه به تعطیلی چند ماهه اردوهای تیم های ملی دوومیدانی معلولان به سبب شیوع ویروس کرونا و افت رکورد ورزشکاران، ۱۰ نفر از دوومیدانی کارانی که شانس زیادی برای کسب سهمیه پارالمپیک توکیو را دارند به همراه ۱۲ نفر دیگر که سهمیه را کسب کرده اند اردوهای خودرا به صورت غیرمتمرکز و زیر نظر مربیان تیم های ملی از خرداد ماه آغاز نموده اند تا خودرا برای مسابقات قهرمانی کشور آماده کنند.
وی اظهار داشت: باتوجه به افت رکورد دوومیدانی کاران در ضمن این مدت و برای حفظ آمادگی ورزشکاران کوشیدیم چند ماه به آنها فرصت دهیم تا پیش از شرکت در مسابقات قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی را دارد، رکوردهای خودرا بالا برند و با آمادگی خوبی در قهرمانی کشور شرکت نمایند.
رضایی با بیان این که پیش بینی کسب ۲۲ سهمیه دوومیدانی در پارالمپیک توکیو را داریم، اشاره کرد: تا امروز ۱۲ سهمیه (۱۱ سهمیه در مردان و یک سهمیه در زنان) کسب شده و امید به کسب ۱۰ سهمیه دیگر داریم.
سرمربی تیم ملی دوومیدانی معلولان افزود: در قهرمانی کشور کسانی می توانند به تیم ملی دعوت شوند که رکورد در حد رنکینگ اول تا سوم جهان را به ثبت برسانند. البته نفر چهارم زنان بر طبق مصوبه ستاد بازیهای پارالمپیک توکیو شانس انتخاب شدن دارد.
وی در پاسخ به این پرسش که اگر مجوز برگزاری مسابقات قهرمانی کشور از طرف ستاد مقابله با کرونا داده نشود، شرایط انتخاب نفرات چگونه خواهد بود، اظهار داشت: اگر نتوانیم مسابقات را به صورت متمرکز برگزار نماییم، با چند نفر از داوران به استانها می رویم و از دوومیدانی کاران رکوردگیری به عمل می آوریم تا بهترینها را
شناسایی و به تیم ملی دعوت نماییم.1399/04/17
13:40:23
5.0 / 5
2265
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری