رواسی:

برای برگزاری اردوی وزنه برداران معلول همچنان منتظر تصمیم ستاد كرونا هستیم

برای برگزاری اردوی وزنه برداران معلول همچنان منتظر تصمیم ستاد كرونا هستیم سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری اظهار داشت: برای شروع تمرینات وزنه برداران معلول همچنان منتظر تصمیمات ستاد ملی مقابله با كرونا وزارت ورزش و جوانان هستیم تا زودتر كار را آغاز نماییم.علی اصغر رواسی در گفتگو با ایسنا، درباره زمان شروع تمرینات وزنه برداران معلول اظهار نمود: برای آغاز تمرینات وزنه برداران معلول، برنامه خویش را آماده و به فدراسیون عرضه دادیم و منتظر هستیم تا ببینیم ستاد عالی مقابله با کرونا چه زمانی اجازه برگزاری اردوها را صادر می کند تا برنامه های خویش را برای آماده سازی تیم عملیاتی نماییم.
وی اظهار داشت: هرچند کمیته ملی پارالمپیک تصمیم دارد از اول مهر اردوها را برپا کند، اما خود من ترحیج می دهم در تابستان حداقل یک یا دو اردو برای وزنه برداران برگزار نماییم تا وضعیت آنها را از نظر رکوردی مورد بررسی قرار دهیم. البته چون نفرات اعزامی به پارالمپیک توکیو مشخص است و وزنه برداران دیگری اضافه نمی شوند نگرانی زیادی برای برگزاری اردوها نداریم.
سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری افزود: البته وزنه برداران تمرینات بدنی خویش را دارند و مرتب پیگیر تمرینات آنها هستیم. با شروع اردوها تلاش خواهیم کرد تمرینات آنها را با شدت پایین آغاز نماییم تا کم کم به اوج آمادگی برسند.
رواسی در انتها پیرامون این پرسش که آیا تا آخر ۲۰۲۰ برنامه خاصی برای تیم پاراوزنه برداری پیشبینی شده است یا خیر؟ اظهار داشت: با عنایت به این که تمام تورنمنت های بین المللی از جانب فدراسیون جهانی به علت شیوع کرونا لغو شده است، هم اکنون هیچ مسابقه ای در ۶ ماه اول سال پیشبینی نشده و منتظر هستیم تا ببینیم در ۶ ماه دوم سال وضعیت از نظر برگزاری اردوها و مسابقات چگونه خواهد بود.1399/04/08
20:55:42
5.0 / 5
2309
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری