بررسی صلاحیت كاندیداهای شطرنج در نشست سه شنبه كمیسیون تطبیق

بررسی صلاحیت كاندیداهای شطرنج در نشست سه شنبه كمیسیون تطبیق به گزارش اسب من كمیسیون تطبیق وزارت ورزش جهت بررسی پرونده كاندیداهای ریاست فدراسیون شطرنج و تایید صلاحیت مدیریتی آنها روز سه شنبه تشكیل جلسه می دهد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مهلت ۱۰ روزه ای که وزارت ورزش برای نام نویسی از کاندیداهای فدراسیون شطرنج تعیین کرده بود، چهارشنبه هفته گذشته در شرایطی به پایان رسید که ۹ نفر ثبت نام قطعی خود برای حضور در انتخابات این فدراسیون را انجام دادند.
طبق فرایند تعیین شده برای برگزاری مجامع انتخاباتی فدراسیون ها، پرونده کاندیداها بعد از آخر مهلت نام نویسی آنها و قبل از ارجاع به مراجع ذی صلاح، در کمیسیون تطبیق وزارت ورزش بررسی می شود. در این کمیسیون صلاحیت کاندیداها به لحاظ مدیریتی و پیشینه آنها مورد بررسی قرار می گیرد.
قرار است در ارتباط با کاندیداهای فدراسیون شطرنج و بررسی صلاحیت مدیریتی آنها، کمیسیون تطبیق فردا سه شنبه تشکیل جلسه دهد. پرونده کاندیداهایی که تاییدیه لازم را از این نشست بگیرند برای مراجع ذی صلاح ارسال می شود.
به گفته علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی، در صورتیکه مدارک لازم تکمیل شود، کمیسیون تطبیق بطور قطع فردا در محل وزارت ورزش تشکیل جلسه می دهد در غیر این صورت برگزاری آن به اوایل هفته آینده موکول خواهد شد.
شادی پریدر، احمد گواری، محمدابراهیم مداحی، حسین مطیعی، رضا شیرین آبادی فراهانی، شاهرخ نورونی، ایمان امیدوار طهرانی، محمدرضا خورشیدی و یاشار ناصری ۹ نفری هستند که کاندیدای ریاست در فدراسیون شطرنج شده اند.
پیش از این مهرداد پلهوان زاده ریاست فدراسیون شطرنج را بر عهده داشت. پس از اینکه دوره چهارساله وی ۲۴ اسفندماه سال قبل به پایان رسید، فرهاد نیکوخصال بعنوان سرپرست فدراسیون انتخاب شد.

1399/03/29
11:26:42
5.0 / 5
2912
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری