در گزارش اسب من مطرح شد:

شیوه جدید انتخابات كرسی های بین المللی وتاثیر آن برای ورزش ایران

شیوه جدید انتخابات كرسی های بین المللی وتاثیر آن برای ورزش ایران اسب من: مدیركل امور بین الملل وزارت ورزش تاكید دارد كه كرونا و تغییری كه در برگزاری انتخابات كرسی های بین المللی داشته، می تواند فرصتی برای ایران جهت افزایش كمی این كرسی ها باشد.فرشید طهماسبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تأثیری که کرونا بر چگونگی برگزاری نشست ها در سازمان ها و نهادهای بین المللی گذاشته است، اظهار داشت: این تأثیر در انتخابات کرسی های بین المللی ورزش و مقدماتی که برای آنها باید صورت گیرد هم می تواند خودرا نشان داده و اتفاقاً نتایج خوبی داشته باشد.
وی اشاره کرد: در این دوران که جهان بحران کرونا را پشت سر می گذارد، بسیاری از نشست ها و رایزنی ها در حوزه های مختلف به صورت مجازی انجام می شود. همین مسئله شیوه انتخابات و کسب کرسی بین المللی ورزش را هم متفاوت کرده است. تغییرات هم به شکلی است که ورزش ایران می تواند از آن به نفع خود استفاده نماید.
مدیرکل امور بین الملل وزارت ورزش در این رابطه با تاکید بر اینکه کسب کرسی در رشته و نهادهای بین المللی نیازمند رایزنی هایی مقدماتی و لازم است، افزود: قبل از این رایزنی ها فرد محور بود و ضرورت انجام آن رفت و آمد به کشورهای مختلف و دیدار با مقامات بود. انجام این مهم برای ورزش ایران مانند دیگر کشورها مستلزم صرف وقت و هزینه بود در صورتیکه به خصوص در بخش هزینه ورزش ایران همیشه با کمبود و مشکل مواجه بوده است.
طهماسبی اشاره کرد: حالا با مجازی شدن بسیاری از ارتباطات، شرایط برای ورزش ایران و برای دستیابی به کرسی های بین المللی مهیاتر شده است چونکه می توان بدون انجام سفر و صرف هزینه های آن چنانی برای آن، به صورت مجازی در تمام گردهمایی ها حضور داشت و حتی رایزنی هایی انجام داد و پیگیر نتایج آن بود.
وی تصریح کرد: اگر این رایزنی ها امروز و به صورت مستمر و هدفمند صورت گیرد، می توان یکی دو سال بعد نتیجه آنرا با کسب کرسی دید.


منبع:

1399/03/28
11:44:04
5.0 / 5
2743
تگهای خبر: اسب , رشته , سازمان , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری