یك روز تا آخر ثبت نام انتخابات شطرنج

یك روز تا آخر ثبت نام انتخابات شطرنج به گزارش اسب من متقاضیان پست ریاست شطرنج برای حضور در انتخابات تنها یك روز دیگر فرصت دارند و این درحالی است كه تابحال تنها دو نفر برای حضور در انتخابات نام نویسی كرده اند.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، ثبت نام کاندیدای انتخابات فدراسیون شطرنج از هفتم خرداد شروع شده و به مدت ۱۰ روز کاری تا بیست و یکم ماه جاری در جریان است. روز گذشته (دو شنبه) پس از گذشت هشت روز از موعد ثبت نام بالاخره یک نفر تصمیم گرفت که برای پست ریاست این فدراسیون اقدام نماید. شادی پریدر که بعنوان نایب رییس بانوان در فدراسیون شطرنج فعالیت می کند تصمیم گرفت نخستین نفری باشد که کاندیدا می شود.
محسن سمیع زاده سرپرست دبیری فدراسیون در گفت و گو با ایسنا، در باره تعدا افرادی که برای حضور و شرکت در انتخابات پیش روی فدراسیون شرکت کرده اند، اظهار داشت: تابحال دو نفر به نامهای شادی پریدر و احمد گواری ثبت نام خویش را تکمیل کرده اند.
او اضافه کرد: متقاضیانی که دارای شرایط هستند، می توانند تا ساعت ۱۵ فردا (چهارشنبه) مورخ بیست و یکم خردادماه تشریف آورده و ثبت نام خویش را تکمیل کنند.
سمیع زاده در پاسخ به اینکه آیا نفرات بیشتری هم در انتخابات شرکت می کنند؟ پاسخ داد: قاعده این است که روز آخر چند نفری برای ثبت نام خواهند آمد و به نظر می آید چند نفری برای ثبت نام حضور پیدا کنند. حتی اشخاصی فرم مربوط به ثبت نام را گرفته و قرار شد که برای ثبت نام بیایند و فکر می کنم که چند نفری به این فهرست اضافه شوند.1399/03/20
14:29:54
5.0 / 5
2867
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری