رئیس موقت فدراسیون جهانی وزنه برداری:

آیان تهدیدم كرد

آیان تهدیدم كرد اسب من: رئیس موقت فدراسیون جهانی وزنه برداری به انتقادات مقابل هیات اجرایی و درخواست كنار رفتن اعضای آن واكنش نشان داد.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، پس از آن که تخلفات تاماش آیان رئیس پیشین فدراسیون جهانی فاش شد، هیات اجرایی نیز مورد انتقادات قرار گرفته و بسیاری از افراد معتقدند هیات اجرایی فدراسیون جهانی هم باید کنار برود و و یک نهاد مستقل فدراسیون جهانی را اداره کند تا انتخابات جدید اجرا شود.
اورسلا پاپاندرئا آمریکایی که نقش اصلی را در سقوط رهبری تاماش آیان رئیس پیشین فدراسیون جهانی وزنه برداری داشت اعلام نمود که او و هیات اجرایی به ناحق مورد انتقاد قرار می گیرند.
پاپاندرئا در پشتیبانی از هیات اجرایی فدراسیون جهانی اظهار داشت: این هیات اجرایی تیم مک لارن را استخدام کرد تا تحقیقات را انجام دهد و هیات اجرایی بود که آیان را حذف نمود. حالا بد نام کردن تمام اعضای هیات اجرایی ناعادلانه است.
او افزود: خود من شخصا به سبب پیروی از دستورالعمل های بازپرسان تیم مک لارن، در مجارستان تهدید به بازداشت شدم و چند ماه تحت فشار بودم. اما از هر فرصتی استفاده کردم تا راهی برای اصلاحات جدید باز کنم.
البته این در حالیست که تعداد کمی از اعضای هیات اجرایی با تیم مک لارن همکاری داشته اند. تنها دو نفر از پنج نایب رئیس به همراه پاپاندرئا با تیم مک لارن برای رسیدگی به اتهامات مقابل تاماش آیان همکاری داشته اند.
پاپاندرئا هم گرچه در انتخابات فدراسیون جهانی در سال 2017 مورد حمایت آیان قرار گرفت اما عنوان می کند هیچ چیز از خریدن رای نمی داند.
انتخابات فدراسیون جهانی ممکنست ژانویه سال آینده اجرا شود و تا آن موقع پاپاندرئا رئیس موقت فدراسیون جهانی است. او بعد از اقدامات انجام شده مقابل آیان، مورد توهین و حتی تهدید به بازداشت از طرف رئیس سابق فدراسیون جهانی وزنه برداری قرار گرفت.
منبع:

1399/03/19
10:22:17
5.0 / 5
2533
تگهای خبر: تیم , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری