آزادی فعلا در امان است؛

موج جدید تغییرات در مجموعه های ورزشی پایتخت

موج جدید تغییرات در مجموعه های ورزشی پایتخت به گزارش اسب من مدیرعامل شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی جابه جایی باردیگر در راس دو مجموعه ورزشی تحت نظارت این شركت در پایتخت را در برنامه قرار داده است.به گزارش اسب من به نقل از مهر، حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی که طی یکی دو سال قبل بارها مبادرت به انتصاب های جدید برای دو مجموعه ورزشی آزادی و انقلاب تهران کرد، می خواهد جابه هایی خود امسال را از دو ورزشگاه دیگر پایتخت یعنی مجموعه های شیرودی و کشوری آغاز کند.
این دو مجموعه طی دو سه سال قبل از تغییر مدیریتی در امان بودند اما تصمیمات کریمی دراین زمینه بالاخره شامل حال آنها هم شده است.
البته در مورد مجموعه ورزشی شهید شیرودی، بازنشستگی توفیق کابلی هم برای تعیین مدیریت جدید مزید بر علت شده است. شهریورماه سال ۹۷ سعید صمدی به سبب بازنشستگی و بعد از سه سال از مدیریت مجموعه شهید شیرودی کنار رفت و جای خویش را به توفیق کابلی داد. حالا کابلی هم خود به سن بازنشستگی رسیده و بنا بر این مقرر است مدیریت جدید برای این مجموعه انتخاب گردد. از جلالیان مدیریت فعلی روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بعنوان گزینه اصلی برای سرپرستی مجموعه شیرودی یاد می شود.
در مورد مجموعه ورزشی شهید کشوری اما تصمیمات سلیقه ای سبب کنار گذاشتن آناهیتا شیرودی دختر شهید علی اکبر شیرودی بعد از حدود سه سال مدیریت در این مجموعه شده است. آناهیتا شیرودی مردادماه سال ۹۶ با حکم مصطفی مدبر مدیرعامل وقت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و بعنوان نخستین مدیرِ مجموعه ورزشی، مدیریت این ورزشگاه را عهده دار شد اما حالا وی در آستانه کنار رفتن قرار گرفته که احتمالاً طی هفته جاری انجام می شود. خبرنگار مهر کسب اطلاع کرده که مهدی امینی گزینه موردنظر حسن کریمی برای در اختیار گرفتن امور مدیریتی این ورزشگاه است.
به گزارش اسب من به نقل از مهر، دو ورزشگاه شهید شیرودی و کشوری در حالی در آستانه جابه جایی مدیریتی قرار گرفته اند که آخرین تصمیم مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در مورد تغییرات اینچنینی در ورزشگاه های پایتخت بهمن ماه سال قبل اجرا شد و طی آن امیرحسین فتحی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال بعنوان مدیرعامل مجموعه ورزشی انقلاب ارائه شد. این انتصاب دومین تغییر در راس مجموعه انقلاب طی سال قبل به حساب می آمد چون که فتحی جایگزین علی اکبر شعبانلو شد که خردادماه ۹۸ و به جای سهیل یوسف نیا معرفی شده بود.
پیش از آن هم مجموعه ورزشی آزادی بارها محل رفت و آمد گزینه های مدیریتی قرار گرفته بود. آخرین انتصاب در این ورزشگاه خردادماه سال قبل و با معرفی قدرت الله سیف بعنوان مدیر جدید انجام شد. سیف همچنان مدیریت مجموعه آزادی را به دست دارد و خبری هم از کنار رفتن او نیست باآنکه قبل از روی کار آمدن وی و در طول یک سال و نیم، سه بار مدیریت این مجموعه بزرگ تغییر کرده بود.
اولین جابه جایی در راس مجموعه ورزشی آزادی و در دوره حسن کریمی بهمن ماه ۹۶ انجام شد و طی آن ناصر محمودی فر جایگزین سیدحسن طباطبایی شد. پنج ماه بعد یعنی در تیرماه سال ۹۷ اما فرهاد نیکوخصال جای محمودی فر را گرفت. در ادامه و در آذرماه سال ۹۷ هم نیکوخصال جای خویش را به علی اکبر شعبانلو داد و در نهایت هم سیف بعنوان مدیر جدید آزادی ارائه شد.

1399/03/18
13:41:46
5.0 / 5
3052
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری