سفارش كرونایی فدراسیون جهانی به وزنه برداران:

از پودر مشترك استفاده نكنید

از پودر مشترك استفاده نكنید به گزارش اسب من فدراسیون جهانی وزنه برداری برای مبتلا شدن نشدن وزنه برداران به ویروس كرونا نكاتی را اعلام نمود.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، فدراسیون جهانی وزنه برداری سمیناری برگزار کرد و در این سمینار توضیح داده شد که وزنه برداران چه نکاتی را باید رعایت نمایند تا از مبتلاشدن به ویروس کرونا در امان بمانند. مهم ترین نکاتی که وزنه برداران در حین تمرین یا مسابقه باید رعایت نمایند به شرح زیر است:
* فاصله فیزیکی بین شما و بقیه باید یک متر باشد به جز خانواده یا کسانی که با شما زندگی می کنند.
* هنگام تمرین ماسک بپوشید.
* از یک هالتر برای خودتان استفاده کنید اما اگر مجبور به استفاده مشترک هستید، پیش از استفاده آنرا با یک ماده ضد عفونی کننده که حاوی الکل است، تمیز کنید.
* اگر شما احتیاج دارید در میان تمرین برای مدتی کوتاهی استراحت کنید حتما دست های خودرا با آب و صابون بشویید و بعد از بازگشت به تمرین هم ابتدا هالتر را با ماده ضدعفونی کننده که حاوی الکل است، تمیز کنید. به هیچ عنوان هم حوله مشترک استفاده نکنید.
* پودری که به دست های خود می زنید را به هیچ عنوان مشترک استفاده نکنید و حتما هر وزنه بردار برای خودش پودر داشته باشد.
* اگر احساس ناخوشایندی داشتید مثلا تب، سرفه داشتید یا سخت نفس می کشیدید حتما با پزشک خود صحبت کنید و حتما از ماسک استفاده کنید تا دیگران را آلوده نکنید. اگر پس از تمرین در مفاصل و عضله، احساس درد بیش از اندازه معمول دارید حتما با پزشک مشورت کنید.
* سفارش های وزارت بهداشت کشور خودرا جدی بگیرید و اهتمام کنید اطلاعات خودرا به روز کنید. همیشه سالم بمانید و پاک وزنه بزنید.1399/03/14
21:42:26
5.0 / 5
3102
تگهای خبر: پزشك , فدراسیون , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری