پرتابگر پارالمپیكی بعد از بهبود از كرونا:

دو ماه هیچ پرتابی نداشتم

دو ماه هیچ پرتابی نداشتم به گزارش اسب من دارنده مدال نقره مسابقات جهانی امارات بعد از بهبود از بیماری كرونا با اعلان اینكه دو ماه است هیچ پرتابی نداشتم، اظهار داشت: شرایطم خوب است و منتظر باز شدن اماكن ورزشی هستم تا تمرینات حرفه ای خودرا در پرتاب دیسك آغاز كنم.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، علی محمدیاری ورزشکار پارالمپیکی که در ماده پرتاب دیسک موفق به کسب سهمیه پارالمپیک توکیو شده است، اظهار نمود: به علت مبتلاشدن به بیماری کرونا مدتی بود که در خانه قرنطینه بودم و حدودا سه هفته است که از این بیماری بهبود یافته ام و الان شرایط خوبی دارم. به خاطر این بیماری حس بویایی خودرا از دست داده بودم و بدن درد شدیدی داشتم بطوریکه قادر به انجام هیچ تمرینی در خانه نبودم اما الان وضعیتم رو به بهبود است و مشکلی برای شروع تمرینات خود در منزل ندارم.
وی اظهار داشت: از زمانی که بیماری کرونا در کشور شیوع پیدا کرده است تمرینات بدنسازی خودرا در منزل پیگیری می کنم اما چون رشته من پرتاب دیسک است و احتیاج به وسایل بدنسازی دارم متاسفانه نمی توانم تمرینات حرفه ای و سنگینی را در منزل داشته باشم و تمریناتم در حد آماتور است. امیدوارم که هر چه زودتر شرایط کشور از نظر این بیماری به حالت عادی برگردد تا با باز شدن اماکن ورزشی باردیگر بتوانم تمرینات حرفه ای خودرا در پرتاب دیسک آغاز کنم.
این پرتابگر پارالمپیکی تصریح کرد: دو ماه است که هیچ پرتابی نداشتم و همین مسئله سبب افت رکوردم شده است. در مسابقات جهانی امارات که شهریور برگزار گردید با کسب مدال نقره توانستم سهمیه پارالمپیک ترکیه را کسب کنم و واقعا در شرایط آمادگی خوبی قرار داشتم اما این بیماری سبب شد که نتوانم تمرینات حرفه ای خودرا آنطور که می خواستم ادامه دهم و الان دقیقا نمی دانم که از نظر رکوردی در چه شرایطی قرار دارم.
وی افزود: پس از کسب مدال نقره مسابقات جهانی امارات نمی دانم چرا به تیم ملی دعوت نشدم و وقتی علت را جویا شدم سرمربی تیم پارادوومیدانی به من گفت حد نصاب رکورد ورودی را کسب نکرده ام در صورتی که افرادی بودند که رکوردشان پایین تر از من بود و به تیم ملی دعوت شدند. واقعا نمی دانم مشکل کجا بود که من به تیم ملی دعوت نشدم.
یاری تصریح کرد: پس از مسابقات جهانی امارات به صورت انفرادی تمرینات خودرا در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب دنبال کردم تا رکوردم را بهبود ببخشم و در مسابقات قهرمانی کشور که قرار بود اردیبهشت ماه زیر نظر نمایندگان کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار می شد شرکت کنم تا حد نصاب رکورد ورودی را کسب کنم که متاسفانه به علت این بیماری مسابقات لغو شد.
عضو تیم ملی پارادوومیدانی اضافه کرد: اگر از جانب کمیته ملی پارالمپیک تحت حمایت بودم اساسا پس از مسابقات جهانی امارات شرایط بهتری از نظر وضعیت آمادگی بدنی داشتم. به هر صورت وضعیتم خوب بود و حتی خودرا برای مسابقات پارالمپیک توکیو آماده کرده بودم. الان نیز با تغییر زمان پارالمپیک توکیو فکر می کنم زمان کافی برای تایید سهمیه خود و حضور موفق در پارالمپیک توکیو را داشته باشم و هدفگذاری من این است که بتوانم در توکیو روی سکو قرار بگیرم.
وی در انتها ضمن تشکر از رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان اظهار نمود: از زمانی که به بیماری کرونا مبتلا شدم اسبقیان به صورت مرتب پیگیر کارهای درمانی من بود تا زودتر بهبودی خودرا به دست آورم اما متاسفانه رئیس انجمن پارادوومیدانی هیچ تماسی در این مدت با من نداشت و سراغی از من نگرفت. من منتظرم تا زودتر وضعیت به حالت عادی برگردد وتمرینات بدنسازی حرفه ای خودرا در باشگاه ها آغاز کنم و زودتر به آمادگی قبلی خود برگردم.
منبع:

1399/02/24
15:47:30
5.0 / 5
2633
تگهای خبر: اسب , المپیك , باشگاه , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری