كاندیداتوری ایلخان نوری برای ریاست كمیته فدراسیون جهانی نجات غریق

كاندیداتوری ایلخان نوری برای ریاست كمیته فدراسیون جهانی نجات غریق به گزارش اسب من رئیس فدراسیون غواصی و نجات غریق از لغو مسابقات جهانی نجات غریق در ایتالیا آگاهی داد و اظهار داشت: مسابقات جهانی نجات غریق قرار بود شهریور به میزبانی ایتالیا اجرا شود كه به سبب شیوع ویروس كرونا از طرف فدراسیون جهانی لغو و به سال 2022 موكول شد.


ایلخان نوری در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: مسابقات جهانی نجات غریق در دو بخش زنان و مردان قرار بود شهریور امسال به میزبانی ایتالیا اجرا شود که به سبب شیوع ویروس کرونا در دنیا این مسابقات از طرف فدراسیون جهانی لغو و در سال ۲۰۲۲ به میزبانی ایتالیا برگزار می شود.
او اظهار داشت: قرار بود ایران با تیم کامل در دو بخش زنان و مردان در مسابقات جهانی نجات غریق حضور پیدا کند که متأسفانه این مسابقات از طرف فدراسیون جهانی لغو و به زمان دیگری موکول شد.
نوری هم چنین درباره نشست کمیسیون ورزش فدراسیون جهانی اشاره کرد: در این جلسه که من نیز یکی از اعضای این کمیسیون هستم ساختار جدید کمیسیون ورزش فدراسیون جهانی مورد بررسی قرار گرفت و هم چنین درباره نحوه انتخاب سرداوران، کمیته اجرایی و کادر فنی تصمیم گیری شد.
رئیس فدراسیون غواصی و نجات غریق از کاندیداتوری خود در ریاست یکی از کمیته های فدراسیون جهانی نجات غریق آگاهی داد و اظهار داشت: مقرر است دراین زمینه طی چند روز آینده فدراسیون جهانی نجات غریق رأی نهایی خودرا اعلام نماید.
نوری هم چنین از ثابت ماندن قیمت برگه های آمادگی سالانه منجیان غریق آگاهی داد و اظهار داشت: هر سال اول خرداد اعتبار برگه های آمادگی منجیان غریق تمام می شود. امسال قرار بود دوره های آمادگی منجیان غریق ۲۰ درصد افزایش پیدا کند که با تصویب هیأت رئیسه به سبب شیوع ویروس کرونا این مبلغ بدون هیچ گونه افزایشی ثابت ماند. منجیان غریق از روز بازگشایی اماکن ورزشی دو ماه فرصت خواهند داشت در سطح کشور در دوره های آمادگی نجات غریق شرکت نمایند و برگه های آمادگی خودرا دریافت نمایند.
او در آخر از برگزاری دوره های آموزش آنلاین برای منجیان غریق آگاهی داد و اضافه کرد: این دوره آموزشی به صورت رایگان توسط یکی از مدرسان داخلی به منجیان غریق آموزش داده خواهد شد که در ضمن این دوره منجیان غریق با آخرین اصول نجات غریق آشنا خواهند شد. هدف اصلی به روز رسانی آموزش منجیان و غواصان است که ما در این دوره کوشیدیم این دوره به صورت رایگان اجرا شود.1399/02/22
17:18:05
5.0 / 5
2645
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , تیم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری