رونق چرخه فعالیت ورزش كارگری با رقابتهای آنلاین

رونق چرخه فعالیت ورزش كارگری با رقابتهای آنلاین به گزارش اسب من رئیس فدراسیون آماتور ورزش كارگری اظهار داشت: باتوجه به محدودیت ها و موانع ناشی از انتشار ویروس كرونا، سعی كردیم با اقدامات و رویكردهای جایگزین كارهای خودرا تا حد امكان پیش ببریم تا خللی در برنامه های پیش بینی شده ایجاد نشود.


جواد رمضی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: باتوجه به بحرانی که در کشور از نظر ویروس کرونا وجود دارد برای این که خللی در برنامه های پیش بینی شده ایجاد نشود کوشیدیم مسابقات قهرمانی کشور را در رشته های مختلف کارگری به صورت آنلاین در شبکه مجازی برگزار نماییم تا از این طریق باردیگر پویایی و نشاط را در میان جامعه کارگری ایجاد نماییم.
وی اظهار داشت: هم اکنون مسابقات قهرمانی کشور دارت در دو بخش زنان و مردان به صورت آنلاین در حال برگزاری است و در آخر این رقابتها به نفرات برتر جوایز نقدی پرداخت خواهد شد، همین طور تا اختتام اردیبهشت مسابقات قهرمانی کشور کاراته، شطرنج و پتانگ در بخش شوتینگ به صورت آنلاین برگزار می شود که در آخر تمام این رقابتها برای تشویق ورزشکاران کارگر برای شرکت در مسابقات آنلاین جوایز نقدی در نظر گرفته شده است.
رمضی اشاره کرد: تا زمانی که شرایط کشور به حالت عادی برگردد کارهای خودرا به همین شیوه ادامه خواهیم داد تا خللی در برگزاری برنامه های پیش بینی شده ایجاد نشود. البته تا امروز ورزشکاران کارگر استقبال خوبی از کارهای ورزشی آنلاین داشتند و این تجربه جدید حتی اگر شرایط کشور از نظر ویروس کرونا به حالت عادی برگردد، ادامه خواهد داشت.
رئیس فدراسیون آماتور ورزش کارگری اظهار داشت: به جز برگزاری رقابتهای ورزشی در فضای مجازی، مباحث آموزشی و فرهنگی را نیز بوسیله فضای مجازی و به صورت آنلاین دنبال می نماییم تا در ادامه کارهای خود گرفتار مشکل نشویم.
او در آخر اضافه کرد: برای این که چرخه کارهای ورزش کارگری متوقف نشود و پویایی خودرا داشته باشد، کوشیدیم با اقدامات و رویکردهای جایگزین برنامه های خودرا پیش ببریم تا خللی در اجرای برنامه های پیش بینی شده ایجاد نشود.
منبع:

1399/02/18
13:07:41
5.0 / 5
2641
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , رشته , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری