تمرین كردم اما ارزیابی نشدم؛

درخواست كماندار المپیكی از فدراسیون برای تمرین در سایت آزادی

درخواست كماندار المپیكی از فدراسیون برای تمرین در سایت آزادی به گزارش اسب من تنها كماندار المپیكی ایران كه خارج از تهران و در قرنطینه خانگی پیگیر تمریناتش بود از فدراسیون درخواست كرده شرایط تمرین روزانه وی در سایت تیروكمان آزادی برایش مهیا شود.میلاد وزیری در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینکه از اسفندماه سال قبل به خاطر شیوع کرونا و مهیا نشدن شرایط تمرین در خانه از تهران به یزد نقل مکان کردم، اظهار داشت: تا همین دو سه روز پیش در یزد تمریناتم را دنبال کردم. پس از دو ماه اما مجبور شدم به تهران بازگردم. من در یزد میهمان منزل پدر همسرم بودم ضمن اینکه در تهران هم کارهایی دارم که باید به آنها رسیدگی کنم.
وی افزود: ازاین رو چاره ای جز بازگشت به تهران نداشتم در صورتی که اینجا شرایطم بگونه ای نیست که بتوانم تمرین در خانه را حتی با همان محدودیت های یزد دنبال کنم. شرایط تمرین خانگی در یزد بگونه ای بود که می توانستم تمرینات مسافت کوتاه تیر و کمان را داشته باشم اما آپارتمان نشینی در تهران امکان این تمرین را هم از من می گیرد. باشگاه ها هم که تعطیل هستند. ازاین رو احتمالاً فقط بتوانم تمرینات بدنی ام را دنبال کنم.
کماندار المپیکی ایران تصریح کرد: البته درخواستی به فدراسیون تیروکمان داده ام که اگر موافقت شود، برایم خوب است. از فدراسیون خواسته ام که شرایط بگونه ای برایم مهیا شود که روزانه دو سه ساعت بتوانم در سایت تیروکمان آزادی تمرین داشته باشم. البته می دانم که سرمربی تیم ملی ریکرو هم متقاضی فراهم چنین شرایطی برای ملی پوشان در استان های مختلف شده است. اگر با این مساله موافقت شود، شرایط بهترین برای مان رقم خواهد خورد.
وزیری با اشاره به اینکه ویروس کرونا شرایط تمرینی همه ورزشکاران را خاص کرده است، تصریح کرد: خیلی ها بابت این مورد و اینکه از تمرین حرفه ای دور بودند، متضرر شدند. برای من هم این مساله صدق می کند اما در عین حال این شرایط تمرینی فوایدی هم برایم داشت. ازاین رو نمی توانم نسبت به شرایطی که کرونا برایم ایجاد کرد، بدبینی صرف داشته باشم.
وی در این حوزه خاطرنشان کرد: قرنطینه خانگی فقط شرایط تمرین در مسافت کوتاه را در اختیارم گذاشته، در این مسافت خیلی درگیر رکورد و افزایش آن نیستیم. ازاین رو بیشتر به مرور تکنیک ها اصلاح ایرادهای استایلی و پوزیشنی پرداختم، مواردی که در تمرین خارج از خانه توجه خاص و زیادی به آن نداشتم. به هر حال در شرایط عادی تمرین ما در مسافت بلند انجام می شود و خیلی زیاد تحت فشار رکورد هستیم.
ملی پوش تیرو کمان ایران همینطور اظهار داشت: علاوه بر این، در جریان تمرینات خانگی روی آمادگی روانی هم متمرکز بودم و از این حیث به شرایط خوبی رسیدم.
وی با تاکید بر اینکه به خاطر تمرین خانه صدمه هایی را هم متحمل شدم، اظهار داشت: یکی از صدمه ها همان دور شدن از همان رکوردهایی که دیگر نداریم. در واقع از ارزیابی دور شدیم چون ملاک مشخصی برای محک خوردنمان نیست. ضررهای مالی را هم باید به این صدمه اضافه کرد که این بخش شامل بسیاری از افراد می شود. من خودم مربی باشگاه هستم اما به خاطر تعطیل شدن آنها، مدتی است که درآمدم از این بخش قطع شده است.
وزیری در انتها اظهار داشت: در هر صورت کرونا هم شرایطی را بوجود آورده که باید برای عبور از آن همچنان حوصله و صبر داشته باشیم. المپیک هم که به تعویق افتاده است. امیدوارم مدیریت یک سال آینده ورزش در تمام بخش ها بگونه ای باشد که بتوانیم از این فرصت بوجود آمده در جهت آماده شدن بهتر استفاده نماییم.

1399/02/13
23:44:26
5.0 / 5
3014
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری