ساماندهی ترافیك تهران با همكاری فدراسیون اتومبیلرانی

ساماندهی ترافیك تهران با همكاری فدراسیون اتومبیلرانی اسب من: طرح ساماندهی ترافیك با موضوع موتورسواری معیشتی با همكاری فدراسیون اتومبیلرانی و معاونت ترافیك شهرداری تهران در دستور كار قرار گرفت.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون با حضور در دفتر مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباب همکاری و تعامل هر چه بیشتر فدراسیون و شهرداری تهران گفت و گو کرد. ترافیک و روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی هوا، استفاده از پتانسیل های فدراسیون برای آموزش و ارائه خدمات فنی و تخصصی در عرصه مدنی و مسئولیت اجتماعی بمنظور فرهنگ سازی هرچه بیشتر در کلان شهر تهران همچون محور های این جلسه بود.
ایجاد شواری ترافیک با حضور فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و موضوع موتورسواران معیشتی همچون مواردی بود که در جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
هاشمی معاون شهردار تهران که قبل از این مسئولیت معاون توسعه وهمگانی وزارت ورزش را نیز بر عهده داشت، ضمن استقبال از موضوع همکاری فدراسیون با شهرداری تهران از اهمیت و لزوم های شهر تهران در حوزه ترافیک را بحث ساماندهی موتور سیکلت ها در میزان آلودگی هوا دانست و حضور فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این بین بعنوان یک نهاد ورزشی و فرهنگی با نگاه پرداختن به مسئولیت اجتماعی را مهم و تاثیر گذار بیان کرد.
منبع:

1399/02/11
20:59:46
5.0 / 5
2763
تگهای خبر: آموزش , تخصص , خدمات , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری