ركورددار پرتاب چكش زنان:

با وجود پیشرفت در تمریناتم، قرنطینه شده ام

با وجود پیشرفت در تمریناتم، قرنطینه شده ام به گزارش اسب من ركورددار پرتاب چكش زنان ایران اظهار داشت: به علت انتشار كرونا مجبور شدم، تمریناتم را لغو كنم و با وجود پیشرفتی كه داشتم به خانه برگردم تا خویش را قرنطینه كنم.ریحانه آرانی، رکورددار پرتاب چکش ایران در گفتگو با ایسنا به وضعیت پیگیری تمرینات خود در ایام انتشار کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: در حال تمرین در ارومیه بودم اما به علت انتشار کرونا مجبور شدم به تهران برگردم و در کنار خانواده باشم. تلاش می کنم حالا با تمرینات هوازی بدن خویش را آماده نگه دارم.

او در مورد روند تمرینات خود پیش از انتشار کرونا اظهار داشت: تمریناتم را زیر نظر آقای کاوه موسوی آغاز کرده بودم و روند خوبی داشتم. رکوردهای خوبی ثبت کردم و در کل راضی بودم اما به علت انتشار کرونا مجبور شدم، تمریناتم را لغو کنم و با وجود پیشرفتی که داشتم به خانه برگردم و خویش را قرنطینه کنم تا زنجیره ویروس قطع شود.

رکورددار پرتاب چکش ایران در مورد برنامه های خود در سال جدید اظهار داشت: برنامه داشتم که در مسابقات آسیایی شرکت کنم اما تمام رویدادهای ورزشی لغو شده و حتی برنامه های داخلی هم چیده نشده است. فکر می کنم مسابقات آسیایی سال جاری برگزار نشود و باید تمرکز خویش را بر مسابقات سال آینده بگذارم.

او به هدف خود در دوومیدانی اشاره و بیان نمود: هرچند رکورددار بزرگسالان ایران هستم اما خودم را محدود به ایران نمی کنم و نمی خواهم که فقط رکورددار باشم بلکه به دنبال درخشش و افتخارآفرینی در مسابقات جهانی و المپیک هستم.

آرانی در مورد حمایت های فدراسیون اظهار داشت: فدراسیون در زمان لازم به من کمک کرده و پیش از مسابقات برای مان اردو در نظر گرفته است. اردوهایی که پیش از مسابقات در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب و با حضور ماساژور برگزار می شد خیلی کمک کرد و نتایج خوبی به دست آوردیم.
1399/02/05
20:48:57
5.0 / 5
3200
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری