سرمربی پاراتیراندازی:

اردوی تیم ملی در قرنطینه اجرا شود

اردوی تیم ملی در قرنطینه اجرا شود به گزارش اسب من سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی اظهار داشت: امیدوارم كمیته ملی پارالمپیك هر چه سریع تر اردوهای تیم ملی را برگزار كند تا ورزشكاران بیشتر از این لطمه نبیند.حسین امیری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: باتوجه به این كه تیراندازان مدت دو ماه است به سبب شیوع ویروس كرونا ورزشكاران فقط تمرینات خشك انجام می دهند امیدوارم كه كمیته ملی پارالمپیك شرایطی را فراهم آورد كه ورزشكاران بتواند در قرنطینه كامل در اردوها حضور پیدا كنند و بتواند به تمرینات خود ادامه دهند.
وی اظهار داشت: از طرف فدراسیون جهانی مسابقاتی به صورت آنلاین قرار بود اواسط اردیبهشت ماه اجرا شود كه به سبب مبهم بودن این مسابقات و مشخص نبودن دستور العمل های لازم جهت شركت در مسابقات آنلاین ما اعلام آمادگی نكردیم كه در این مسابقات شركت نماییم. به هر صورت شرایط به شكلی است كه تداوم تعطیلی اردوها می تواند به ورزشكاران پاراتیرانداز لطمه بزند.
سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی اشاره كرد: ورزشكاران ما چون در خانه تمرینات خودرا پیگیری می كند تنها می تواند تمرینات خشك داشته باشند و امكان این كه خودرا برای مسابقات آماده كنند، وجود ندارد.
او در آخر اشاره كرد: قرار بود مسابقاتی در آلمان اجرا شود كه كلیه مسابقات از طرف فدراسیون جهانی كنسل شد و هم اكنون معین نمی باشد شرایط در آینده از نظر این بیماری چگونه رقم خواهد خورد. امیدوارم كه زودتر شرایط به حالت عادی برگردد تا تیراندازان ما از نظر ركورد گرفتار افت نشوند.
منبع:

1399/02/03
13:20:38
5.0 / 5
2816
تگهای خبر: آنلاین , اردو , المپیك , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری