كرونا همچنان بازدارنده است؛

تعطیلی ادامه دار شورای برون مرزی در وزارت ورزش

تعطیلی ادامه دار شورای برون مرزی در وزارت ورزش به گزارش اسب من بحران كرونا و تاثیری كه بر لغو تمام رویدادها و اردوهای ملی و باشگاهی داشته، منجر به تعطیلی ادامه دار جلسات شورای برون مرزی در وزارت ورزش شده است.به گزارش اسب من به نقل از مهر، طبق یكی از دستور العمل های جدید وزارت ورزش كه در ارتباط با كرسی های بین المللی و نحوه پشتیبانی از نمایندگان ایران برای تصدی و حفظ این كرسی ها مصوب شده، شورای برون مرزی مسئولیت پیگیری تمام اقدامات لازم در این حوزه را بر عهده دارد.
در واقع این موضوع، مسئولیت جدید تعریف شده وزارت ورزش برای شورای برون مرزی است در صورتی كه وظایف این شورا تا پیش از این در قالب اعزام تیم های باشگاهی و ملی ایرانی به تورنمنت ها و اردوهای برون مرزی، ورود تیم های خارجی به ایران جهت شركت در مسابقات یا اردوی مشترك و بررسی هر یك از آنها به منظور صدور مجوز لازم تعریف شده بود.
در هر صورت با مسئولیت جدیدی كه به شورای برون مرزی سپرده شده، حجم نشست ها و فعالیت اعضای آن گسترده تر خواهد شد باآنكه هفته ها از آخرین نشست آنها می گذرد و با وجود گذشت یك ماه از شروع سال جدید هم هنوز نشستی بعنوان «آغاز به كار» برگزار نشده است. دلیل این مساله هم كرونا است و تاثیری كه بر تمام فعالیتهای دنیای ورزش گذاشته است.
به دلیل شیوع كرونا، تمام رویدادهای ورزشی جهان شامل مسابقات ملی و باشگاهی، اردوها، گردهمایی ها و... لغو شده است. ازاین رو موضوعی نیست كه بررسی و تصمیم گیری در ارتباط با آن منجر به برگزاری نشست میان اعضای شورای برون مرزی شود.

1399/02/02
13:08:36
5.0 / 5
2861
تگهای خبر: اردو , باشگاه , تیم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری