باوجود پرداختی به المپین ها؛

كوتاهی ستاد عالی بازی های المپیك در پرداخت حقوق مربیان المپیكی

كوتاهی ستاد عالی بازی های المپیك در پرداخت حقوق مربیان المپیكی به گزارش اسب من ستاد عالی بازی های المپیك در حالی نسبت به پرداخت حقوق مصوب به المپین ها و سرمربیان آنها اقدام نموده كه هنوز رقم مصوب خویش را در اختیار مربیان قرار نداده است.به گزارش اسب من به نقل از مهر، پرداخت حقوق ماهیانه یكی از مصوبات ستاد عالی بازی های المپیك و آسیایی برای بازی های المپیك توكیو است. بر طبق این مصوبه مسافران توكیو شامل ورزشكار، سرمربی و مربی از حقوق ماهیانه بهره مند خواهند شد.
البته پرداخت این حقوق ابتدا تنها برای ورزشكاران و به مبلغ ۵ میلیون تومان در هر ماه به تصویب رسید و همین مساله انتقاد برخی سرمربیان و مربیان را سبب شده بود؛ مساله ای كه خبرگزاری مهر هم در گزارشی با عنوان «سر بی كلاه مربیان و تبعات آن/ چتر را از سر ورزشكار برندارید» به آن پرداخت.
بعد از آن بود كه در نظر گرفتن حقوق ماهیانه برای مربیان ورزشكاران و تیم های المپیكی هم در ستاد عالی مطرح و به نتیجه رسید به صورتی كه مصوب شد سرمربیان این ورزشكاران و تیم ها معادل آنها یعنی ۵ میلیون تومان حقوق دریافتی ماهانه داشتند باشند.
ستاد عالی بازی های المپیك و آسیایی تا به امروز بر مبنای دستور العمل مصوب برای پرداخت حقوق به المپین ها، معادل ۶ ماه از حقوق ورزشكاران صاحب سهمیه المپیك و سرمربیان آنها را در اختیارشان گذاشته اما معلوم نیست كه چرا هنوز واریزی به حساب مربیان آنها نداشته است!
طبق آنچه در ستاد به تصویب رسیده، سهم مربیان از حقوق پرداختی به المپین ها ۲.۵ میلیون تومان در هر ماه است اما معلوم نیست چرا هنوز نسب به واریز این مبلغ به حساب افرادی كه بعنوان مربی در كسب سهمیه المپیكی انفرادی یا تیمی ورزشكاران نقش داشته اند، اقدامی نشده است؟
به گزارش اسب من به نقل از مهر، تیرماه ۹۸ تا تیرماه ۹۹ زمان یك ساله مصوب در ستاد عالی بازی های المپیك و آسیایی برای پرداخت حقوق به ورزشكاران، سرمربیان و مربیان المپیكی است. طبق برنامه عرضه شده از جانب این ستاد، ورزشكارانی كه سهمیه المپیك به نام آنها به دست آمده است، نیمی از حقوق مصوب را دریافت خواهند كرد. این ورزشكاران در صورت قطعی شدن اعزامشان به المپیك، بخش باقی مانده حقوق خویش را هم دریافت خواهند كرد در غیر این صورت واریزی دیگری به حساب آنها صورت نخواهد گرفت. ورزشكارانی هم كه نامشان در لیست مسافران المپیك قرار داده شود، از دریافت كامل حقوق مصوب بهره مند خواهند شد.
از سوی دیگر تعویق یك ساله بازی های المپیك چالشی جدیدی برای چگونگی ادامه روند پرداخت حقوق به المپین ها بوجود آورده است. این مورد در گزارش خبرگزاری مهر با عنوان «معمای ۱۲ ماه حقوق المپین های ایران/۵ میلیون حذف می شود یا اضافه؟» مورد بررسی قرار گرفت.

1399/02/01
13:51:33
5.0 / 5
3240
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , سرمربی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری