بانوی ركوردار دوومیدانی:

رشته ما فقیر است

رشته ما فقیر است به گزارش اسب من بانوی ركوردار دوی استقامت ایران اظهار داشت: در ایران مشكل رقیب دارم و با نفرات پس از خودم سه تا چهار دقیقه فاصله دارم. این مورد برایم مشكل ساز شده است چون ركوردهای مدنظرم را كسب نمی كنم اما اگر رقیب داشته باشم، ركوردهایم بهبود پیدا می كند.پریسا عرب، ركورددار دوی استقامت ایران در گفت و گو با ایسنا به ادامه تمرینات خود در شرایط شیوع بیماری كرونا اشاره نمود و اظهار داشت: در محیط كوچكی كار می كنم و تمرینات سبك تری را انجام می دهم. از آنجایی كه رشته من دوی صحرانوردی و استقامت است، تمریناتم را در بیرون از خانه دنبال می كنم.

او در مورد برنامه های خود پس از برگزاری مجدد مسابقات ورزشی اظهار داشت: می خواهم ركوردهای خوبی بزنم اما متاسفانه در ایران مشكل رقیب دارم و با نفرات پس از خودم سه تا چهار دقیقه فاصله دارم. این مورد برایم مشكل ساز شده است چون ركوردهای مدنظرم را كسب نمی كنم اما اگر رقیب داشته باشم، ركوردهایم بهبود پیدا می كند. با این وجود تلاش می كنم به تنهایی ركوردهایم را ارتقا دهم.

عرب در پاسخ به این سؤال كه آیا با فدراسیون برای اعزام به اردوهای برون مرزی صحبت كرده است؟ بیان نمود: فدراسیون قرار بود ما را به مسابقات قهرمانی آسیا در هنگ كنگ اعزام كند اما به علت انتشار كرونا این مسابقات به تعویق افتاد. علاوه بر این برای ورزشكاران اردو در نظر گرفت اما من در اراك تمرین كردم.

او در ادامه اضافه كرد: تقریباً چهار سال است كه در مسابقات باشگاهی پر امتیازترین ورزشكار می شوم و با نفرات بعدی خیلی فاصله دارم. در مسابقات هرمز ۱۰ دقیقه با نفر دوم فاصله داشتم و شرایط در مسابقات هم اینگونه است. از ركوردهایم راضی هستم. در ایران رقیب ندارم ولی باید با رقیبان خارجی مسابقه بدهم و خودم را بسنجم.

عرب در مورد وضعیت دوومیدانی بانوان اظهار داشت: وضعیت خیلی خوب نیست. به صورت كلی فكر می كنم دوومیدانی رشته فقیری است و باید خودمان هزینه نماییم. هم اكنون به من كه پر امتیازترین ورزشكار هستم در یك سال ۱۴ میلیون تومان می دهند اما هزینه های ورزشی من را پوشش نمی دهد و بیشتر شخصی هزینه می كنم.

این ورزشكار در انتها اظهار داشت: امیدوارم زودتر بیماری كرونا تمام شود و باز به مسابقاتمان برگردیم.
1399/01/31
11:34:39
5.0 / 5
3147
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری