رضوانی:

رفتن مدیر تیم ملی شنا به فدراسیون شطرنج موقت است

رفتن مدیر تیم ملی شنا به فدراسیون شطرنج موقت است به گزارش اسب من رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درباره حضور مدیر فنی تیم های ملی شنا در فدراسیون شطرنج اظهار داشت: حضور سمیع زاده در شطرنج موقت است و با آغاز اردوهای شنا بازخواهد گشت.به گزارش اسب من به نقل از مهر، بعد از انتصاب فرید فتاحیان، دبیر كل فدراسیون شنا بعنوان سرپرست روابط بین الملل كمیته ملی المپیك یك تغییر دیگر در فدراسیون شنا انجام شد. این دفعه وزارت ورزش و جوانان، محسن سمیع زاده، كارمند خویش را كه مدیر فنی تیم های ملی شنا هم است بعنوان سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج معرفی نمود.
محسن رضوانی در گفتگو با خبرنگار مهر در واكنش به انتخاب مدیر فنی تیم های ملی شنا بعنوان سرپرست دبیری فدراسیون شطرنج اظهار داشت: سمیع زاده یكی از كارشناسان خوب ورزش كشور است و یكی از نیروهای توانمند ورزش به حساب می آید. وزارت ورزش هم از بدنه خودش استفاده نمود.
رئیس فدراسیون شنا افزود: سمیع زاده به صورت موقت در فدراسیون شطرنج حضور دارد و با شروع تمرینات تیم ملی شنا به اردوها خواهد پیوست. علی نژاد، معاون ورزش قهرمانی و خود سمیع زاده شنا برایشان دارای اهمیت است و مراقب این رشته هستند. مطمئن باشید با آغاز اردوهای ملی سمیع زاده در تمرینات حاضر خواهد شد.
وی درباره وضعیت دبیر كل فدراسیون شنا هم اظهار داشت: فتاحیان هم اكنون بعنوان سرپرست روابط بین الملل كمیته ملی المپیك فعالیت می كند و ان شالله در ۳-۲ ماه آینده درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.

1399/01/29
22:26:25
5.0 / 5
2979
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری