در صورت صدور مجوز برگزاری مجدد اردوها

سهرابیان: مجموعه آزادی برای تمرین ملی پوشان قرنطینه شود

سهرابیان: مجموعه آزادی برای تمرین ملی پوشان قرنطینه شود به گزارش اسب من رئیس فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: درصورت دادن مجوز برگزاری اردوها، مجموعه آزادی باید قرنطینه شود تا ملی پوشان با خیال آسوده برای انتخابی المپیك و خود المپیك آماده شوند.


علیرضا سهرابیان در گفتگو با ایسنا درباره تمرینات ملی پوشان قایقرانی در شرایط شیوع ویروس كرونا بیان كرد: در مكاتباتی كه با فدراسیون های جهانی داشتیم، عنوان كردند تاریخ و نوع برگزاری مسابقات انتخابی المپیك را اعلام می كنند. تا وقتی كه زمان مسابقات را اعلام كنند، ملی پوشان تمرینات خودرا دنبال می كنند و بعد از اعلام زمان مسابقات ما نیز برنامه ریزی های لازم را انجام می دهیم.
او افزود: من با مربیان و ورزشكاران در تماس هستم. البته با برخی افراد موفق نشدم صحبت كنم. مربیان هم اعلام نمودند با تمام ورزشكاران در ارتباط هستند و تمرینات آنها را پیگیری می كنند.
سهرابیان در پاسخ به این پرسش كه در مورد تمرینات ملی پوشان نگرانی ندارد، اشاره كرد: خوشحالم در شرایطی كه ممكنست بسیاری از ورزشكاران تمرینات خودرا قطع كرده باشند اما ملی پوشان قایقرانی همچنان تمرین می كنند. به هر حال تمرین برای كسب سهمیه المپیك متفاوت از تمرین در خانه و در شرایط قرنطینه است اما باز هم اینكه حداقل تمرین دارند تا آمادگی خودرا حفظ كنند، خوب است و موجب می شود زیاد لطمه نبینیم.
رئیس فدراسیون قایقرانی در پاسخ به این پرسش كه اگر ستاد مبارزه با كرونا مجوز برگزاری اردوی ملی پوشان را بدهد، این فدراسیون ظرفیت این را دارد ملی پوشان را در شرایط قرنطینه برای مسابقات آماده كند، اشاره كرد: ما فضایی غیر از مجموعه آزادی نداریم كه پیست استاندارد داشته باشد. به نظرم اگر وزارت ورزش می خواهد تمام ورزشكاران رشته های مختلف برای مسابقات كسب سهمیه المپیك و خود المپیك آماده شوند باید مجموعه ای مثل آزادی را به حالت قرنطینه در بیاورد و فقط ورزشكارانی كه برای مسابقات كسب سهمیه و خود المپیك اعزام می شوند، در آن حضور داشته باشند در این صورت ورزشكاران هم با خیال آسوده تمرین می كنند.
وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینكه در صورتیكه مجوز برگزاری اردو ها داده شود، تنها نفراتی كه دنبال كسب سهمیه المپیك هستند وارد اردو خواهند شد یا خیر، اشاره كرد: بستگی به تصمیم وزارت ورزش و مدیریت ستاد مبارزه با كرونا دارد. اگر همین فردا وضعیت سفید اعلام كنند، تمام نفرات از بزرگسالان گرفته تا نوجوانان وارد اردو می شوند. همین طور رشته های بادبانی، كانوپولو و دراگون بوت هم هستند كه مسابقات جهانی دارند و باید برای آنها هم برنامه ریزی نماییم.
سهربیان در مورد اینكه فكر می كند با تعویق مسابقات انتخابی المپیك، شانس ملی پوشان برای كسب سهمیه بیشتر شده است، اظهار داشت: من پیش بینی نمی كنم چون در رقابت ممكنست اتفاقی رخ دهد كه موجب شود نتیجه مورد انتظار ما به دست نیاید. اما من ایمان دارم ملی پوشان در مسابقات انتخابی المپیك بهترین نتیجه خودرا می گیرند و در كسب سهمیه المپیك دست خالی نمی مانیم. شرایط كرونا به همه لطمه وارد كرده است و امیدوارم ورزشكاران در یك رقابت منصفانه جایگاهی به دست آورند كه منجر به اعزام به المپیك شود.
وی در پاسخ به این پرسش كه كسی از ملی پوشان به كرونا مبتلا شده است یا خیر، اظهار داشت: خدا را شكر نفراتی كه در اردوی تیم ملی بودند هیچ كدام مبتلا به كرونا نشده اند. من نگران و پیگیروضعیت همه خانواده قایقرانی بوده و هستم. امیدوارم تا زمانی كه وضعیت سفید اعلام می شود نه فقط خانواده قایقرانی بلكه كل مردم در سلامتی كامل باشند.
منبع:

1399/01/23
20:14:22
5.0 / 5
3350
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری