تسریع در اعلام تاریخ جدید بازی های توكیو ۲۰۲۰ خبر خوبی بود

اندرو پارسونز: با همكاری هم از این چالش بی سابقه عبور خواهیم كرد

اندرو پارسونز: با همكاری هم از این چالش بی سابقه عبور خواهیم كرد اسب من: كمیته برگزاری بازی های المپیك و پارالمپیك توكیو 2020 از تاریخ جدید برگزاری این بازی ها كه به سبب شیوع بیماری كووید 19 به تعویق افتاده بود، خبر دادند.به گزارش اسب من به نقل از مهر، این تاریخ جدید امروز دوشنبه، ۳۰ مارچ از طرف كمیته برگزاری بازی های المپیك و پارالمپیك توكیو ۲۰۲۰ اعلام و بر سه بخش اصلی استوار است؛ محافظت از سلامت ورزشكاران و همه افرادی كه در برگزاری بازی ها دخیل هستند؛ كمك در جهت جلوگیری از شیوع بیماری كووید ۱۹ و پشتیبانی از منافع ورزشكاران المپیكی و پارالمپیكی و نیز تقویم جهانی ورزش.
اعلام تاریخ جدید برگزاری این بازی ها فرصت بسیار مناسبی در اختیار كارشناسان و نیز فعالین حوزه درمان قرار می دهد تا این بیماری را از بین ببرند و هر گونه تاثیری كه به تعویق انداختن بازی ها در تقویم جهانی ورزش داشت را نیز به حداقل ممكن می رساند و نیز فرصت خوبی است تا پروسه كسب سهمیه صورت گیرد.
اندرو پارسونز، رئیس كمیته بین المللی پارالمپیك در این خصوص اظهار داشت: اینكه تاریخ جدید برگزاری بازی ها در اسرع وقت مشخص شد، خبر بسیار خوبی است و این تعویق برای ورزشكاران و نیز دست اندركاران بازی ها اطمینان خاطر بیشتری به وجود می آورد.
وی اضافه كرد: سال آینده برگزاری این بازی ها نمایش بسیار ویژه ای از شكوه انسانیت، یكی بودن و اتحاد خواهد بود و نمایشی پر شور و جذاب از ورزش است.
رئیس كمیته بین المللی پارالمپیك اشاره كرد: تا برگزاری بازی ها ۵۱۲ روز باقی مانده و در این فرصت اولویت برای همه افرادی كه در جنبش پارالمپیك فعال می باشند، تمركز بر سلامت خود و خانواده شان خواهد بود و حالا كه تاریخ های جدید اعلام شد، كمیته بین المللی پارالمپیك با فدراسیون های جهانی در جهت تثبیت معیارهای كسب سهمیه جدید به شكلی كه سهمیه های كسب شده تا كنون را حفظ كند، همكاری می كند.
وی اظهار داشت: از كمسیون ورزشكاران IPC نیز تشكر می كنم كه به صورت مستمر با ما در ارتباط بودند و با همكاری دولت ژاپن، كمیته برگزاری بازی های توكیو و كمیته بین المللی المپیك از این چالش بی سابقه عبور خواهیم كرد و امروز كه بشریت در تونل تاریكی به سر می برد، بازی های ۲۰۲۰ در سال آینده می تواند نوری در انتهای این تونل تاریك باشد.
چلسی گوتل رئیس كمیسیون ورزشكاران IPC نیز در این خصوص اظهار داشت: برگزاری بازی های توكیو ۲۰۲۰ در سال آینده و فرصت ۵۰۰ روزه ای كه د راختیار ورزشكاران قرار داده است، این اطمینان را به همگان می دهد تا با آرامش خودرا آماده كرده و در مورد برنامه های سال آینده شان فكر كنند و هم اكنون نیز اولویت سلامت بودن است و انجام تمرینات خیلی سنگین مد نظر نیست.
بر اساس اعلام كمیته برگزاری بازی های المپپیك و پارالمپیك توكیو، این بازی ها از ۲ تا ۱۴ شهریور ماه سال ۱۴۰۰ انجام خواهد شد.


منبع:

1399/01/12
14:43:32
5.0 / 5
3085
تگهای خبر: اسب , المپیك , بازی , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری