امیری:

تغییر زمان پارالمپیك شانس تیراندازان را افزایش داد

تغییر زمان پارالمپیك شانس تیراندازان را افزایش داد به گزارش اسب من سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی اظهار داشت: تغییر زمان برگزاری بازی های پارالمپیك توكیو شرایط خوبی را برای پاراتیراندازان بوجود می آورد كه شانس مدال های خویش را بالا برند.


حسین امیری در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: تغییر زمان برگزاری بازی های پارالمپیك توكیو شرایط خوبی را برای ورزشكاران پاراتیراندازی ایجاد كرد تا در شرایط بهتری در مسابقات شركت نمایند و شانس مدال های خویش را بالا برند. البته ما طی سال قبل اردوهای سنگینی را برای تیراندازان معلول برگزار كرده بودیم و در شرایط آمادگی خوبی قرار داشتند اما با تغییر زمان برگزاری بازی های پارالمپیك این مساله به نفع تیراندازان شد تا خویش را در آمادگی بهتری قرار دهند و تكنیك ها و تاكتیك های خویش را اصلاح كنند.
وی اظهار داشت: ما برای عرضه هر برنامه ای منتظر مشخص شدن وضعیت كرونا در كشور هستیم تا ببینیم سیاست كمیته ملی پارالمپیك و فدراسیون جانبازان و معلولان در این حوزه چیست تا بتوانیم اردوها را برگزار نماییم. هم اكنون ما سهمیه های خویش را در رشته تیراندازی كسب كرده ایم و مشكل سهمیه نداریم. تنها باید تمرینات ساختاری خویش را افزایش دهیم و تیراندازان را برای بازی های سال آینده آماده نماییم.
امیری اضافه كرد: مدت یكسال تا زمان برگزاری بازی های پارالمپیك توكیو فرصت مناسبی است تا تیراندازان از نظر ساختاری و تكنیك و تاكتیك خویش را تقویت نمایند و ضعف هایی را كه داشتند مرتفع كنند.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا با مشكل فشنگ مواجه نیستید؟ اظهار داشت: مشكل فشنگ یكی از مشكلاتی است كه همیشه گریبان گیر تیراندازان است و ما قرار بود با اعزام به مسابقات جهانی آلمان فشنگ مورد نیاز خویش را تهیه نماییم. الان چاره ای نداریم با فشنگ های ایرانی كار نماییم تا با مشكل مواجه نشویم. هر چند هم اكنون تهیه فشنگ ایرانی هم به راحتی امكانپذیر نیست و باید با كمك كمیته ملی پارالمپیك و فدراسیون جانبازان، معلولان برای تمرین تیراندازان فشنگ تهیه نماییم تا در ادامه تمرینات با مشكل مواجه نشوند.
سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی در انتها تصریح كرد: ما هم اكنون در تپانچه بادی 10 متر و 50 متر تیراندازان خوبی داریم اما در تفنگ نتوانستیم به جایگاه خوبی دست پیدا نماییم و تنها رقیه شجاعی در 10 متر توانست سهمیه ماده را كسب كند. در تپانچه وضعیت ما خیلی بهتر از تفنگ است و باید تلاش نماییم با تمركز بر روی تپانچه شرایط خوبی را برای تیراندازان در پارالمپیك توكیو رقم بزنیم و مدال های خویش را افزایش دهیم.1399/01/10
22:55:00
5.0 / 5
3092
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری