وزارت ورزش به اسب من اعلام كرد:

آخرین وضعیت مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس

آخرین وضعیت مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس اسب من: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه وزارت ورزش و جوانان ضمن توضیح در مورد آخرین وضعیت هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، از انتخاب مدیرعامل جدید آبی پوشان پایتخت ظرف 48 ساعت آینده آگاهی داد.


مهدی علی نژاد در گفت و گو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت انتخاب مدیرعامل در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، اشاره كرد: هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به صورت منسجم در حال پیشبرد فعالیت ها است و اختلافی با مدیرعامل سابق داشتند كه منجر به استعفا و در نهایت برای باشگاه سرپرست برگزیده شد و هم اكنون مسیر خودرا ادامه می دهند.
وی افزود: در آینده نزدیك هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، مدیرعامل را انتخاب خواهدنمود و الان در پرسپولیس مشكل خاصی وجود ندارد و با وجود سرپرست نیز به خوبی اداره شود و درباب انتخاب مدیرعامل نیز رایزنی بوسیله هیئت مدیره انجام می شود.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه وزارت ورزش و جوانان در مورد وضعیت هیئت مدیره و انتخاب مدیرعامل جدید برای باشگاه استقلال نیز، بیان كرد: پیش از نوروز ۹۹، سعادتمند و نظری بعنوان اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال انتخاب شدند و بعد از استعفای فتح اله زاده، وزارت ورزش و جوانان در سریع ترین زمان ممكن ترمیم هیئت مدیره را انجام داد.
علی نژاد اضافه كرد: روی فتح اله زاده حساب جدی باز می شد و تصور كردیم باتوجه به سابقه ای كه دارند می توانند استقلال را به آرامش برسانند اما بهر دلیلی بعد از ۱۶ روز استعفا كرد. دلیلهای این استعفا برای بنده روشن نیست و ما توقع نداشتیم چنین اتفاقی رخ دهد و امیدوار بودیم مسیر خودرا ادامه دهد.
وی با اشاره به اینكه طی یك تا دو روزه آینده مدیرعامل جدید باشگاه استقلال توسط هیئت مدیره انتخاب می شود، اظهار داشت: با انتخاب مدیرعامل جدید شرایط برای باشگاه استقلال نیز بهتر و پایدارتر دنبال می شود.
منبع:

1399/01/09
18:42:05
5.0 / 5
3233
تگهای خبر: باشگاه , تیم , قهرمان , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری