اقدامات فدراسیون جهانی شنا برای مقابله با ویروس كرونا

اقدامات فدراسیون جهانی شنا برای مقابله با ویروس كرونا اسب من: فدراسیون بین المللی شنا برای حل مشكلات موجود درباب ویروس كرونا تیمی را ایجاد كرده تا سلامت ورزشكاران، مسئولان و هواداران حفظ شود.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، فدراسیون بین المللی شنا (FINA) برای مقابله با مشكلات به وجود آمده در مورد ویروس كرونا یك تیم تشكیل داده است. سه پزشك و دو مربی عضو این تیم هستند كه از اعضای فینا انتخاب شده اند. آنها به رئیس كمیته پزشكی ورزشی و نایب رئیس آن پیوستند و همه این اعضا مقرر است نحوه گسترش ویروس كرونا را تجزیه و تحلیل كنند. سایر مسئولیت های این تیم شامل پیش بینی تأثیر این ویروس بر مسابقات فینا، سفارش اقدامات حفاظتی، اطلاع رسانی به كشورهای عضو FINA در مورد راهكارهایی برای به حداقل رساندن شیوع ویروس و هماهنگی با كمیته پزشكی بین المللی المپیك (IOC) است.

فدراسیون بین المللی شنا از زمان شروع شیوع ویروس كرونا در حد امكان تلاش زیادی برای حفظ سلامت ورزشكاران، مسئولان و هواداران انجام داده است.

بیش از ۱۲۱۰۰۰ نفر به این ویروس آلوده شده اند و ۴۳۸۳ نفر فوت كرده اند. با توجه به این كه شیوع این ویروس از چین بوده آنها خیلی از رویدادهای بین المللی شنا را از دست داده اند.

در حال حاضر، FINA هیچ تغییر كلی در مسابقات انتخابی المپیك پیش بینی نمی نماید. بعد از انصراف میزبان مسابقات، فینا مجبور شد مرحله انتخابی المپیك واترپلو در ایتالیا و قهرمانی آسیا در قزاقستان را به تعویق بیندازد.

منبع:

1398/12/22
14:27:58
5.0 / 5
3683
تگهای خبر: المپیك , پزشك , تیم , حفاظت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری