رئیس هیات وزنه برداری خراسان شمالی:

چون به علی مرادی رای نداده ام دنبال بركناری ام است

چون به علی مرادی رای نداده ام دنبال بركناری ام است به گزارش اسب من رئیس هیات وزنه برداری خراسان شمالی ادعا كرد: درخواست تشكیل مجمع فوق العاده برای بركناری من به این علت است كه در انتخابات به علی مرادی رای نداده ام.


حسین محراب در گفتگو با ایسنا درباره ی تشكیل مجمع فوق العاده برای بركناری او از هیات وزنه برداری خراسان شمالی مدعی شد: من جزو هیات هایی بودم كه در انتخابات فدراسیون شركت كردم. آن زمان گفتند انتخابات سالم می باشد و كسی از اینكه روسای هیات ها به كدام فرد رای داده اند، با خبر نمی گردد. اما الان علی مرادی رئیس فدراسیون متوجه شده است چه كسانی به او رای نداده اند و دنبال بركناری آنها است. واقعیت این است من در انتخابات به سبب عدم موفقیت فدراسیون در سال های گذشته به آقای مرادی رای ندادم و الان هم دارم چوب همان را می خورم.
وی در ادامه ادعا كرد: ابتدا سراغ تغییر رئیس هیات خراسان جنوبی رفتند بعد به دنبال تغییر در خراسان رضوی بودند كه اعضای مجمع همكاری نكردند الان هم سراغ من آمده اند. ابتدا مدیركل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی پشت من در آمد چون از من راضی بود و حتی می گفت در یك سال قبل به اندازه ۱۰ سال كار كرده ام اما بعد نمی دانم چه اتفاقی افتاد كه به من گفتند خودم بیایم استعفا بدهم تا مجمع فوق العاده برگزار نشود. برخی از اعضای مجمع هم نمی خواستند نامه درخواست مجمع فوق العاده را امضا كنند اما به آنها وعده حضور در تیم ملی را داده اند.
محراب در پاسخ به این پرسش كه در صورت برگزاری مجمع فوق العاده چه كار می كند، اشاره كرد: من حرفهایم را در مجمع می زنم. در نامه عنوان شده كم كاری كرده ام. من در تمام مسابقات امسال شركت كرده ام. در استان هالتر نداشتیم و من خریداری نموده ام. هیات های شهرستان ها را فعال كرده ام. آیا تمام این اقدامات كم كاری است؟ من حتی به وزیر ورزش و استاندار خراسان شمالی هم نامه نوشته ام.
نامه به وزیر ورزش


منبع:

1398/12/21
23:52:30
5.0 / 5
3495
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , شركت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری