اسبقیان عنوان كرد:

چهار سیاست كلان برای ریاست در ورزش جانبازان دارم

چهار سیاست كلان برای ریاست در ورزش جانبازان دارم اسب من: رئیس جدید فدراسیون جانبازان و معلولان اصرار كرد كه برای ریاست در این فدراسیون چهار سیاست كلان دارد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، سیدمحمدشروین اسبقیان امروز در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان با كسب آرای لازم برای مدت چهار سال بعنوان رئیس این فدراسیون برگزیده شد.
وی درانتها این مجمع انتخاباتی و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از همه روسای هیات ها و دیگر اعضای مجمع كه با وجود شرایط حاد كرونایی در انتخابات شركت كردند تا به ثبات مدیریت در فدراسیون كمك كنند تشكر می كنم. این افراد ایثار واقعی داشته و نشان دادند سرباز این عرصه هستند.
اسبقیان با اشاره به اینكه برای برای دوره ریاستش برنامه چهار ساله دارد، اشاره كرد: این برنامه ها در سه بخش كوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت دنبال می شود. در بخش كوتاه مدت حضور موفق در پارالمپیك توكیو و پس از آن حضور در بازی های پارآسیایی برای مان اهمیت دارد. اینها رویدادهایی هستند كه فدراسیون نمی تواند از اهمیت آنها غافل باشد.
رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان همین طور توسعه ورزش های همگانی، توسعه ورزش قهرمانی و توجه به برنامه های علمی، پژوهشی و استعدادیابی را جزو سیاست های كلان مورد نظر خود برای ریاست در فدراسیون جانبازان عنوان نمود.
رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان برنامه ها و سیاست های پیش بینی شده خود برای دوره چهار ساله در این فدراسیون را تشریح نمود.


منبع:

1398/12/21
14:43:57
5.0 / 5
3361
تگهای خبر: اسب , المپیك , بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری