مسعود سلطانی فر:

موفقیت كمیته المپیك با مدیریت صالحی امیری

موفقیت كمیته المپیك با مدیریت صالحی امیری به گزارش اسب من وزیر ورزش تصریح كرد كه مجموعه كمیته ملی المپیك با مدیریت صالحی امیری و همت اعضای هیأت رییسه و اجرایی جدید در دوره پیش رو بسیار موفق خواهد بود.به گزارش اسب من به نقل از المپیك ایران، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم تودیع و معادفه روسای سابق و جدید كمیته ملی المپیك ضمن قدردانی از تمام خدمتگزاران ورزش كشور اعم از وزارت ورزش و جوانان، كمیته ملی المپیك، فدراسیونهای ورزشی، ادارات كل استانها و دیگر نهاد و سازمان ها برای خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه اركان آرزوی موفقیت كرد و با اشاره به شهدای انقلاب اسلامی یاد شهدای نفتكش سانچی را گرامی داشت.
وی با اشاره به كلیپ زیبای اقدامات فرهنگی كمیته ملی المپیك در بازدید و اعزام قهرمانان المپیك به منطقه محروم بشاگرد عنوان داشت: انصافا دیدن این كلیپ نشان داده است به بركت جمهوری اسلامی و روحیه عدالت محورانه تلاش بسیاری در گسترش امكانات به نقاط محروم كشور شده و در عرصه ورزش هم اقدامات خوبی صورت گرفته است.
سلطانی فر ادامه داد: بدون تردید از ابتدای انقلاب اسلامی تابحال حقیقتا اقدامات مهمی در گسترش فضای ورزش كشور صورت گرفته و در مراكز بیست استان كشور، استادیوم ۲۰ هزار نفره ساخته و تحویل داده شده و پروژه های دیگری هم در حال ساخت و اتمام است.
وی تصریح كرد: بدون تردید می توانیم با آرامش، با همگرایی و همدلی هر چه بهتر و بیشتر در جهت خدمت رسانی به ورزش باشیم. به شخصه در این مدت كه در خدمت ورزش بوده ام، همه جا همدلی خوبی بین وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك بود.
وزیر ورزش با تاكید بر اینكه با درایتی كه آقای هاشمی داشتند توانستیم مشكلات بسیاری را برطرف نماییم، خاطرنشان كرد: وی با برگزاری خیلی خوب و منظم انتخابات این مورد را نشان دادند. از تلاشهای ایشان، هیأت رئیسه و هیات اجرایی سابق كمیته ملی المپیك تشكر میكنم.
سلطانی فر با اشاره به اینكه صالحی امیری جدای از دوستی دیرینه مان، از مدیران و سرمایه های فرهنگی و اجتماعی كشور بوده و نقش محوری در دولت داشته است، اظهار داشت: صالحی امیری با حضور سرپرستی كه در وزارت ورزش داشتند در همات مدت كوتاه توانستند ذهنیت خوبی از خود در بین مدیران و جامعه ورزش باقی بگذارند. بدون تردید مجموعه كمیته ملی المپیك با مدیریت آقای دكتر صالحی امیری و همت اعضای هیأت رییسه و هیات اجرایی جدید در دوره پیش روی بسیار موفق خواهد بود.
 

1396/11/01
13:50:28
5.0 / 5
5050
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری