بلاتكلیفی پاراتیراندازان برای اعزام به امارات

بلاتكلیفی پاراتیراندازان برای اعزام به امارات اسب من: با توجه به این كه تیم ملی تیراندازی معلولان قرار بود برای كسب سهمیه پارالمپیك 19 اسفند به مسابقات جهانی العین امارات برود، اردوی تیم ملی به سبب پیشگیری و كنترل ویروس كرونا تعطیل شد و هنوز معین نمی باشد تیم به امارات اعزام می شود یا خیر.


حسین امیری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: آخرین اردوی تیم ملی تیراندازی معلولان جهت شركت در مسابقات قهرمانی جهان العین امارات قرار بود از امروز در سالن تیراندازی ورزشگاه آزادی و فدراسیون جانبازان و معلولان اجرا شود كه به سبب كنترل و پیشگیری ویروس كرونا این اردو فعلا لغو شده و منتظر اعلام زمان جدید آن از طرف كمیته ملی پارالمپیك هستیم.
وی اظهار داشت: هنوز تكلیف ما معین نمی باشد كه به امارات اعزام می شویم یا خیر؟ البته برنامه اردویی را به تیراندازان ارائه دادیم تا تمرینات خودرا متوقف نكنند تا در صورت اعزام با آمادگی خوب راهی امارات شوند.
سرمربی تیم ملی تیراندازی معلولان همین طور درباره وضعیت مهدی زمانی و محمدرضا میرشفیعی از نظر كسب سهمیه در صورت اعزام نشدن تیم به امارات، اضافه كرد: هرچند مهدی زمانی و میرشفیعی در مسابقات جهانی استرالیا سهمیه ورودی پارالمپیك توكیو را كسب كردند اما چون در رنكینگ اول تا سوم جهان نبودند هنوز حضورشان برای پارالمپیك توكیو از طرف كمیته ملی پارالمپیك به تایید نرسیده و قرار بود در العین امارات ركورد این دو ورزشكار باردیگر مورد بررسی قرار بگیرد كه آیا شرایط اعزام به توكیو را دارند یا خیر.
امیری اضافه كرد: اگر تیم به امارات اعزام نشود این دو ورزشكار شاید فرصت كسب باردیگر سهمیه را از دست بدهند. به هر صورت در این خصوص كمیته ملی پارالمپیك باید تصمیم بگیرد كه چه تعداد ورزشكار در رشته پاراتیراندازی می توانند به توكیو اعزام شوند.
او در آخر پیرامون این پرسش كه آیا تورنمنت دیگری برای كسب سهمیه در پاراتیراندازی پیش بینی شده است یا خیر؟ اظهار داشت: هانوفر آلمان آخرین تورنمنت برون مرزی برای آماده سازی پاراتیراندازان اعزامی به توكیو است كه در آن سهمیه پارالمپیك توزیع نمی گردد. بدین سبب تا پیش از اختتام سال فرصت داریم كه تعداد سهمیه های خودرا در تیراندازی نهایی نماییم.
به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، اردوی تیم ملی پاراتیراندازی در حالی لغو شده است كه هم اكنون ملی پوشان پاراتیروكمان و ورزشكاران دوومیدانی كه موفق به كسب سهمیه پارالمپیك توكیو شده اند برای آماده سازی خود در جزیره كیش بسر می برند.
منبع:

1398/12/09
22:58:47
5.0 / 5
3815
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیراندازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری