دبیركل كمیته المپیك:

اردوهای غیرضروری لغو می شوند

اردوهای غیرضروری لغو می شوند به گزارش اسب من دبیركل كمیته ملی المپیك اظهار داشت: برای كنترل و جلوگیری از شیوع ویروس كرونا، مقرر شد رویدادهای غیر المپیكی با تعویق برگزارشود و مسابقات لیگ در سطح لیگ برتر، بدون تماشاچی برگزار گردد.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، كیكاووس سعیدی با مثبت خواندن جلسه مشترك كمیته اجرایی با مسعود سلطانی فر اظهار داشت: اساسنامه جدید فدراسیون های ورزشی، ساز و كار اجرا و ابلاغ آن، بحث منابع مالی، تحصیل اعتبارات و بسیج منابع برای حضور قدرتمند كاروان ورزشی ایران در المپیك و مبحث سرپرستی فدراسیونهای ورزشی از مواردی بود كه در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.
وی ادامه داد: از دستاوردهای خوب این نشست ها رفع ابهامات و تاكید مشاركت حداكثری در حوزه مدیریت كلان ورزش كشور بود كه توسط دكتر سلطانی فر و دكتر صالحی امیری مورد تاكید قرار گرفت.
سعیدی تعامل میان وزارت ورزش و جوانان و كمیته ملی المپیك را در طول سالهای گذشته بسیار مطلوب توصیف كرد و تصریح كرد: این دوران را می توان یكی از موفق ترین دوران معرفی نمود كه مشاركت حداكثری وجود دارد.

دبیركل كمیته ملی المپیك اضافه كرد: در تصمیم سازی های ورزشی به خصوص در حوزه سیاست گذاری در حوزه كلان و راهبردی و این همدلی ناشی از فضای صمیمی و دوستانه و مشاركت كارشناسی است.
وی در مورد تصمیمات وزارت ورزش و كمیته ملی المپیك پیگیری از شیوع كرونا اظهار داشت: در مورد این بیماری سلطانی فر بموقع ورود كرد و با همفكری فدراسیون پزشكی ورزشی و كمیته ملی المپیك، پروتكلی تهیه و عرضه شد.
سعیدی افزود: همینطور مقرر شد رویدادهای غیر المپیكی با تعویق برگزارشود، اردوهایی كه كاملا ضروری به صورت ویژه كاملا ایمن و مسابقات لیگ در سطح لیگ برتر بدون تماشاچی برگزار گردد.
او در آخر اضافه كرد: در كمیته ملی المپیك هم، فعالیت آكادمی ملی المپیك را به حداقل سطح رساندیم و فقط قهرمانان المپیك كه سهمیه كسب كردند استفاده می نمایند در این مكان تمریناتشان را پیگیری خواهند كرد.1398/12/09
14:19:01
5.0 / 5
3710
تگهای خبر: اردو , المپیك , بیماری , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری