سرمربی تیم ملی تیراندازی:

از شنبه اصلا فشنگ نداریم!

از شنبه اصلا فشنگ نداریم! به گزارش اسب من سرمربی تیم ملی تفنگ اظهار داشت: از هانوفر تعدادی فشنگ خریدیم كه هنوز بدستمان نرسیده است و اگر از شنبه اردوهای خویش را آغاز نماییم اصلا فشنگ نداریم.


الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ در گفت و گو با ایسنا، در مورد سطح مسابقات تیراندازی دانمارك اظهار نمود: 115 نفر از 10 كشور جهان در این مسابقات شركت كرده بودند. بعضی از كشورها تنها یك یا دو نماینده داشتند. روی هم رفته سطح مسابقات خوب بود هرچند كه در سطح مسابقات جام جهانی نبود. تیراندازان ما هم اكثرا خیلی خیلی خوب كار كردند. ما در كل چهار مسابقه ای كه در بخش تفنگ داشتیم، چهار طلا، یك نقره و یك برنز گرفتیم.
ایشان در ادامه در مورد ركورد تیراندازان ایرانی در مسابقات دانمارك اظهار داشت: ركورد تیراندازان ما قابل قبول بود و ركوردهای خیلی خوبی داشتند. ركوردهایشان در سطحی كه انتظار داشتیم بود، قرار نیست كه حالا ركوردهای تیراندازان در حد المپیك باشد. در مدت باقی مانده تا المپیك كم كم ركورد آنها به سطح مورد نظر خواهد رسید. از عملكرد تیراندازانم طبق برنامه ریزی كه داشتم واقعا راضی هستم و امیدوارم كه بتوانیم به همین خوبی پیش رویم.
او به اردوی هانوفر اشاره نمود و اظهار داشت: پس از مسابقات دانمارك به اردوی هانوفر رفتیم. هرچند كه تنها چهار روز بود ولی اردوی خیلی خوبی بود. تیراندازان توانستند با فشنگِ خوب تمرین كنند. روز آخر هم یك ركوردگیری سه وضعیت و فینال داشتیم كه اغلب ورزشكاران خوب كار كردند. حتی در فینال ركوردی كه قبلا داشتند را شكستند. آن ركورد خیلی نزدیك به ركورد فینال جهان بود.
هاشمی در مورد تجهیز سلاح ها و خرید فشنگ از آلمان اظهار داشت: تجهیزات اصلی خریداری شد. بیشتر تجهیزاتی كه نیاز داشتیم را توانستیم تهیه نماییم. هر چند كه برخی از آنها مانده كه امیدوارم در مسابقات مونیخ بتوانیم آنها را خریداری نماییم. در مورد فشنگ هم توانستیم تست فشنگ انجام دهیم و تعدادی فشنگ بخریم هر چند كه متاسفانه هنوز به دست ما نرسیده است. عاجزانه از تمام كسانی كه می توانند به ما كمك كنند كه فشنگ های ما زودتر آزاد شود می خواهم اقدامات لازم را انجام دهند. اگر از شنبه اردوهای خویش را آغاز نماییم اصلا فشنگ نداریم.
سرمربی تیم ملی تفنگ در مورد روند اردوهای تیم ملی تیراندازی با عنایت به شیوع ویروس كرونا اظهار داشت: باید دید در ایام آینده وضعیت چگونه پیش می رود. ان شاءالله كه خیلی زود این ویروس تحت كنترل در بیاید و جلوی شیوع آن گرفته شود. اما همه چیز بستگی به این دارد كه این ویروس در ایران و دنیا چگونه پیش می رود. امیدوارم كه خیلی زود وضعیت به حالت عادی برگردد. قرار بود پس از هانوفر سه روز استراحت داشته باشیم اما با عنایت به این وضعیت از ما خواستند كه این هفته را تمرین نكنیم. مسابقات زمستانی هم كه قرار بود از 5 شنبه آغاز شود به تاخیر افتاده است. امیدوارم كه بتوانیم از شنبه اردوهایمان را باردیگر آغاز نماییم.
ایشان در ادامه در مورد حضور تیم ملی در مسابقات جام جهانی هند اظهار داشت: سال ها پیش زمانی كه خودم ورزشكار بودم به علت ویروس سارس مسابقات قهرمانی آسیا سه ماه به تعویق افتاد، اما حالا با عنایت به نزدیكی مسابقات المپیك و اینكه این مسابقه تا حد زیادی تكلیف سهمیه رنكینگ را مشخص خواهد نمود بعید می دانم فرصت زیادی برای عقب انداختن آن وجود داشته باشد. باید دید كه مسؤلان فدراسیون جهانی چه تصمیمی می گیرند. امید دارم كه هر چه زودتر این ویروس تحت كنترل در آید تا همه هموطنانمان در كمال صحت و سلامت به كارهای روزمره شان برسند و تاخیری هم در برنامه های ما به وجود نیاید.
هاشمی در پاسخ به این سؤال كه تكلیف تیراندازان المپیكی و اردوهای آنها چه خواهد بود اظهار داشت: نمی دانم باید تا هفته دیگر صبر نماییم باید ببینیم وضعیت به چه صورت می شود. اینكه امكان برگزاری اردو هست یا خیر! اینكه فشنگ ها به دست ما می رسد یا خیر؟ اینكه تكلیف مسابقات هند چه خواهد شد را باید تا هفته دیگر صبر نماییم.1398/12/08
09:52:01
5.0 / 5
3889
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیراندازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری